AOD krāsns

AOD krāsns (argona skābekļa atdedzināšanas krāsns) rafinēšanas aprīkojums argona skābekļa attīrīšanai. Tās forma ir līdzīga pārveidotāja formai.
AOD krāsns metode (ti, argona skābekļa atdalīšana) ir modernāka tehnoloģija nerūsējošā tērauda attīrīšanai. Lietderības modelim ir priekšrocības, ko sniedz vienkāršs aprīkojums, ērta darbība, spēcīga pielāgošanās spēja, zemas investīcijas un zemas ražošanas izmaksas, un tas tiek plaši izmantots.
Krāsns attīrīšana

Rafinēšanas kurtuve ir kausēšanas iekārta karstās apstrādes rūpniecībā, un to galvenokārt izmanto kausēšanas iekārtās kausētā tērauda galīgai deoksidēšanai un leģēšanas procesam melno metālu metalurģijā. Ierīce, ko izmanto rupjo metālu atdalīšanai krāsaino metālu metalurģijā vai tērauda metalurģijā.
Atkarībā no kausēšanas mērķa ir dažādas klasifikācijas. Galvenais ražošanas aprīkojums ir RH rafinēšanas krāsns un LF rafinēšanas krāsns.
Vakuuma krāsns

Vakuuma krāsns, tas ir, vakuuma sistēma noteiktā krāsns dobuma telpā, krāsns dobuma daļa tiek izvadīta tā, ka spiediens krāsns dobumā ir mazāks par parasto atmosfēras spiedienu. Tādējādi telpa krāsns kameras iekšpusē ir vakuuma stāvoklī, kas ir vakuuma krāsns. Galvenokārt izmanto vakuuma kausēšanai, degazēšanai, elektrisko vakuuma detaļu atkausēšanai, metāla detaļu cietlodēšanai un keramikas-metāla blīvēšanai.
Elektroslaku pārkausēšanas krāsns

Elektroslāņu pārkausēšanas krāsns ir elektriskas krāsns iekārta, kas attīra noteiktus tēraudus vai sakausējumus, izmantojot metodi, lai aizsargātu sārņus no gaisa. Elektroslāņu pārkausēšana parasti tiek veikta atmosfēras spiedienā, un vakuuma vienības var konfigurēt arī vakuuma attīrīšanai pēc vajadzības.
Elektroslāņu pārkausēšanas metode ir vienkārša un viegli kontrolējama, un tērauda stieņi ir sablīvēti, un virsmas kvalitāte ir laba.
Pīlinga mašīna

Lobīšanas mašīnā galvenokārt tiek izmantota virpuļgriešanas tehnoloģija, lai realizētu ātru apaļā tērauda ārējās virsmas lobīšanu, lai uzlabotu apaļā tērauda izstrādājumu kvalitāti. Tas var noņemt oksīda slāni un produktu defektus pārstrādes procesā, lai produktu kvalitāti varētu uzlabot, lai apmierinātu dažādas ražošanas vajadzības.
Āmura mašīna

Āmura mašīna ir visplašāk izmantotais kalšanas aprīkojuma veids. Ar āmuru darbināma mašīna ir mašīna, kuru nomāc ar smagu āmuru vai apstrādā ar ārēju spēku, lai izraisītu ātrgaitas kustību, lai ģenerētu kinētisko enerģiju, kas darbotos uz sagataves, un izraisītu plastiskas deformācijas.
Hammer Machine ir vienkārša struktūra un laba procesa pielāgojamība. Mūsdienās tas ir galvenais kalšanas ražošanas aprīkojums.
Ķīmiskā analīze

Metāla ķīmiskā analīze uzņēmumam galvenokārt sniedz precīzu informāciju par metāla materiāliem. Veicot ķīmiskā sastāva analīzi, mēs varam ātri noteikt dažādas produkta sastāvdaļas, palīdzēt mums identificēt materiālus, komponentus un saturu, nodrošināt, ka izejvielas atbilst sastāva prasībām, palīdzēt rūpnīcai materiālu kvalitātes kontrolē un samazināt produktu kvalitātes problēmas.
Fizikālā analīze

Metāla materiālu izturību pret bojājumiem zem slodzes sauc par mehāniskām īpašībām. Pielietotās slodzes īpašības ir atšķirīgas, un arī metāla materiāliem nepieciešamās mehāniskās īpašības būs atšķirīgas.
Mūsu uzņēmums nodrošina fizikālo analīzi, lai pārliecinātos, ka visas izstrādājumu mehāniskās īpašības var atbilst visu veidu standarta sistēmām un klientu prasībām attiecībā uz izstrādājumu mehāniskajām īpašībām.