Beall rūpniecības grupas Co Limited ir vadošais ražotājs un piegādātājs no nerūsējošā tērauda, divpusējā un super nickle sakausējuma materiālu ar 20 gadu pieredzi piegādā daudzveidīgas tiešajiem lietotājiem no dažādām jomām. Beall nozaru grupas ir pastiprinājusi nerūsējošā tērauda jomā kopš 1990. gadu agrāk. Ar 20 gadu attīstību, Beall Industry Group tagad aptver pavisam piezemēšanās zonas 520,000 kvadrātmetri un ir 500 darbiniekiem.

Beall nozaru grupa tagad ir atrast Jiangsu Province un Zhejiang Province, viens pārdošanas biroja Shanghai.Now ražotnes Beall nozaru grupa aptver 4 ražošanas līnijām, kuru kausēšanas, tostarp 2 komplekti 12 tonnas AOD refing krāsns, 1 komplekts 15 tonnas AOD refing krāsns un 1 18 tonnas AOD refing krāsns kopa 2 ražotnēm; 1 tērauda nepārtrauktās liešanas sagataves iekārtas; 5 komplekti no aukstā rolling machines; 3 kopas pārnestas spilgti Atkvēlināt krāsns; 1 komplekts gada 20 tonnas termiskās apstrādes krāsnīm; 4 inch 20 collu aukstā zīmēšanas mašīnām un citiem papildu aprīkojums.

Kopš mūsu starptautiskās tirdzniecības birojs Šanhajā izveidi, Beall ir profesionāla starptautiska pārdošanas komanda ir strādājusi cītīgi apmierināt pieaugošo pieprasījumu pasaules tirgus. Ar mūsu pieredzējis rūpnīcas un profesionālu starptautisku pārdošanas komanda cieša sadarbība, Beall sola klientiem uzticamu kvalitāti, piegādes laiks, profesionālā dienesta pirms un pēc pārdošanas. Beall dara savu labāko, lai palīdzētu klientiem ietaupīt izmaksas, uzlabot konkurētspēju, gūt peļņu.

Reputācija un zināšanas gadu gaitā ir ieguvusi Beall nozaru grupa novietojusi to starp tirgus līderiem saistītiem produktiem visā pasaulē!