Duplex 2205 Sainltess tērauda apaļais stienis

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

2205 nerūsējošais tērauds ar augstu izturību, labu izturību pret triecieniem un labu vispārējo un vietējo izturību pret korozijas izturību.

Tas ir piemērots arhitektūras, celtniecības, ķīmiskās rūpniecības, transporta, liela apjoma ķīmisko konteineru, dabasgāzes un naftas rūpniecības, papīra rūpniecības, vides piesārņojuma kontroles iekārtu u.c.

Duplex Stainless Steel Bar

Nerūsējošā tērauda divkāršais stienis


Stainless Steel Round Bar

Nerūsējošā tērauda apaļa josla


Duplex 2205 Round Bar

Apaļais stienis Duplex 2205


Duplex Stainless Steel Bar Suppliers

Nerūsējošā tērauda divkāršo stieņu piegādātāji
Ievads:

Duplex 2205 sainltess tērauda apaļš stienis ir mūsu zvaigžņu izstrādājumi. Beall Industry Group sadarbojas ar Toyota, Vācijas automobiļu rūpniecību, plaši izmantojot dupleksa tērauda stieņus. Var sasniegt 0,05 mm pielaidi!

Beall Industry Group specializējas Duplex tērauda stieņu ražošanā ar augstu kvalitāti! Bārs, ko nodrošina Beall Industry Group, bauda labu reputāciju starptautiskajā tirgū. Mēs priecājamies jūs par izmēģinājuma pasūtījumu, lai pārbaudītu mūsu kvalitāti.

Produkta apraksts:

Pielaide H9, H10, H11 vai kā jūsu prasība
Pielietojuma diapazons Divpusējā tērauda stienis parasti tiek izmantots mehāniskajās, celtniecības, medicīnas, pārtikas, papīra, mašīnās, veļas mašīnās, ķimikālijās, lopbarības traukos un citās nozarēs. jūras ūdens vide, naftas ķīmijas rūpniecība, mēslojums, naftas pārstrāde, vieglā / pārtika, papīra masa un papīra ražošana, enerģijas un vides aizsardzības nozare.
Galvenais tirgus Mums ir biežāki klienti no plkst
Eiropa: Vācija, Nīderlande, Krievija, Somija, Čehija, Ukraina, Itālija, Spānija, Polija
Tuvie Austrumi: Irāna, AAE, SA, Irāka, Katara, Isrela, Jordānija, Bahreina, Kuveita
Dienvidamerika: Brazīlija, Čīle, Peru, Venecuēla, Urugvaja, Argentīna

Āfrika: Ēģipte, Dienvidāfrika, Nigērija

Centrālā un Ziemeļamerika: Meksika, ASV, Kanāda, Kostarika
Dienvidaustrumu Āzija un Klusais okeāns: Japāna, Dienvidkoreja, Singapūra, Taizeme, Indonēzija, Austrālija

Ķīmiskais sastāvs:

%

C

Mn

Lpp

S

Si

Min


Maks

0,03

2

0,03

0,02

1

%

Ni

Kr

Mo

N


Min

4.5

21

2.5

0,08


Maks

6.5

23

3.5

0,2Nerūsējošā tērauda josla application.png

Mūsu saistības:

Beall sola vislabāko kvalitāti, konkurētspējīgu cenu un profesionālu apkalpošanu.

1.Pieejams bezmaksas paraugs.

2.Mill testa sertifikāts tiek piegādāts kopā ar sūtījumu.

3.Tiek pieņemta trešās puses pārbaude.Par mums:

Beall Industry Group Co Limited ir vadošais nerūsējošā tērauda, duplekso un īpaši niķeļa sakausējumu materiālu ražotājs un piegādātājs ar 20 gadu pieredzi, piegādājot ļoti daudziem gala lietotājiem no dažādām jomām. Beall Industry Group ir uzsācis darbību nerūsējošā tērauda jomā Kopš 1990. gadu sākuma. Ar 20 gadu attīstību Beall Industry Group tagad aptver kopējo nosēšanās laukumu 520 000 kvadrātmetru un tajā ir 500 darbinieku.

Beall Industry Group tagad ir 2 ražotnes Jiangsu provincē un Džedzjanas provincē, viens tirdzniecības birojs Šanhajā. Tagad Beall Industry Group aptver 4 kausēšanas ražošanas līnijas, tai skaitā 2 komplektus ar 12 tonnu AOD izcirstošo krāsni, 1 komplektu 15 tonnu AOD pārstrādes krāsns un 1 18 tonnu AOD attīrīšanas krāsns komplekts; 1 nepārtrauktas tērauda lietņu mašīna; 5 aukstās velmēšanas mašīnu komplekti; 3 dezoksogenētu spilgtas rūdīšanas krāšņu komplekti; 1 20tondu termiskās apstrādes kurtuvju komplekts; 4 collu līdz 20 collu aukstuma vilkšanas iekārtas un citas papildu ierīces.


Nerūsējošā tērauda stieņu ražotāji

Nerūsējošā tērauda stieņu ražotāji

201706131324465302370.jpg
201706131324599383359.jpg


Stainless Steel Bar Customer
Nerūsējošā tērauda stieņu rūpnīca


Kopš mūsu starptautiskā tirdzniecības biroja izveidošanas Šanhajā, Beall profesionālā starptautiskā pārdošanas komanda ir cītīgi strādājusi, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc globālā tirgus. Ar ciešo sadarbību starp mūsu pieredzējušo rūpnīcu un profesionālo starptautisko tirdzniecības komandu Beall sola klientiem uzticamu kvalitāti savlaicīgi. piegāde, profesionāls serviss pirms un pēc pārdošanas.Beall dara visu iespējamo, lai palīdzētu klientiem ietaupīt izmaksas, palielināt konkurētspēju un gūt peļņu.Komplekts:

1. austa soma 2. koka kaste

Visi mūsu produkti tiek iesaiņoti, uzglabāti, transportēti saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem.

Lai novērstu bojājumus, stieņi ir iesaiņoti ar austu maisu. Identifikācijas etiķetes tiek marķētas saskaņā ar standarta specifikāciju vai klienta norādījumiem.

Pēc klienta prasības ir pieejams īpašs iesaiņojums.

Īpašai aizsardzībai ir pieejama nelokāma koka kaste.

Pēc pieprasījuma var piedāvāt arī citus iesaiņojuma veidus.

Sainltess-Steel-Bar-packing.jpg

Mēs esam ķīniešu ražotājs un 2205 abpusējā tērauda stieņa izplatītājs. Tiek reklamēti mūsu produkti.Ja jums ir kādi jautājumi par produktu vai cenu, ja jūs esat ķīmijas rūpniecībā, mašīnbūves rūpniecībā, medicīnas nozarē utt., vai vēlaties pārbaudīt paraugu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tālr .: + 86-21-60530355
Fakss: + 86-21-51385305
E-pasts: sales@beallindustry.com


Izmeklēšana