440c nerūsējošā tērauda sloksne

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Ja jūs plānojat iegādāties 440c nerūsējošā tērauda sloksne Ķīna no profesionālu 440c nerūsējošā tērauda sloksnes, 440c sloksnes, 440c spole ražotājiem Ķīnā un piegādātājiem Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Beall nozaru grupa, aprīkoti ar ražošanas rūpnīca, mēs vienmēr esam jūsu rīcībā.

Nozare Grupas aprīkots ar vismodernāko velmētavās, vertikālās Bright atkvēlināšanas līnijas, attaukošanas līnijas, Precision Slitters, nobīdes līnijas un stiept Bend Leveling līniju. Mēs esam spējīgi ražot augstas precizitātes kvalitātes metāla ar 0,05 mm minimālo biezumu un 2,0 mm minimālais platums. Mēs baudīt speciāli projektēšanas un modernu iekārtu piedāvā īpašu vajadzībām, mūsu klientiem.

Standarts: AISI, ASTM, DIN, LV, GB un JIS

Materiāli:

400series:409, 409 L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Specifikācija:

1. biezums: 0,05 mm ~ 5mm

2. platums: 2,0 mm ~ 1500 mm

Iepakošana:

Spole ID: 150mm - 610mm

Spole OD: 300mm - 1200mm

Lietojumprogramma:

1. auto detaļām:

) Mobilā tālruņa ārējā shellb) Disc slēdzis c) kodināšanas partsd) elektronisko spiedogu daļas e) elektronstaru lielgabals daļas f) aizsargājot mēģeni ar optisko šķiedru kabeļa

2. auto detaļām:

Noslēgtapa) cilindru blīvi b) virzuļa paplašināšanas gredzenu c) Automātiskā filtra. d) decoration sloksne

3. virtuves iekārta:

a) nerūsējošā tērauda Virtuves

4. tekstila un apgaismojuma nozarē:

) aušanas mašīnas vārpstas b) Weaving mašīnu stelles Rīds

5. medicīniskās ierīces:

) ķirurģiskās asmens b) ķirurģisko adatu c) katetra stentiem operācijai.

6. celtniecības apdares:

b) liftu) grīdas apkuri c) citi rotājumi

7. aerospace:

turbīna) Aero stiprinājums b) nerūsējošā tērauda membrānas c) Precision nerūsējošā tērauda kapsulas

Ražošana:

Karstā velmēta nerūsējošā tērauda sloksne ir pusfabrikātu produkts, kas iegūts no karstās velmēšanas plātnēs vai stieņus un ražo pārvēršanai aukstā ritošā.

Auksti velmēta nerūsējošā tērauda sloksnes no karsti velmētas, Rūda un marinētiem sloksnes ražo aukstā ritošā uz pulēta ruļļos. Atkarībā no vēlamā biezums, aukstā ritošā prasa dažādus numurus iet caur dzirnavām, veikt nepieciešamo samazināšanu un nodrošināt nepieciešamo virsmas īpašībām un mehāniskās īpašības. Tikai trīs izbolīja (nekopta) apdari (Nr. 1, Nr. 2 un spilgti rūda) un viena pulētu apdari (Dzirnavu uzspodrināja) parasti piegādā nerūsējošā tērauda sloksnes.


Izmeklēšana