Kā savienot nerūsējošā tērauda cauruli

Parastās nerūsējošā tērauda cauruļu savienošanas metodes galvenokārt ietver ekstrūzijas savienojumu, vītnes veida savienojumu, atloka savienojumu, metināšanas veida savienojumu utt.


1. Ekstrūzijas savienojums

Ievietojiet tapu skaļrunī (kompresijas tipa savienojums, gredzenveida kompresijas veida savienojums, dubultā kompresijas tipa / dubultā ekstrūzijas veida savienojums ir paredzēts caurules ievietošanai caurules veidgabalā, spraudnis kompresijas tipa savienojumā ir caurules veidgabala ievietošana caurules veidgabalā) . Ievietojot, tapas centrālo asi izlīdzina ar bellmouth centrālo asi. Pēc ievietošanas izmantojiet īpašus instrumentus, lai izspiestu savienojumu, piestiprinātu caurules stiprinājumu pie caurules un panāktu savienojumu caur blīvējuma gredzena ūdens atdures efektu. Ekstrūzijas savienojuma metodes izmantošana, lai izveidotu plānsienu caurules un cauruļu veidgabalus, ietaupītu materiālus, caurules nav noņemamas, un caurulēm ir jābūt labai kvalitātei.


2. Vītnes veida savienojums

Pazīstams arī kā skrūvju savienojums, tas ir caur iekšējo un ārējo vītni, lai savienotu cauruļvadu un cauruļvadu, cauruļvadu un vārstu. Šo savienojumu galvenokārt izmanto tērauda cauruļu, vara cauruļu un augstspiediena cauruļu savienošanai. Vītņots savienojums ir plaši izmantots noņemams fiksēts savienojums, kuru ir viegli uzstādīt, tas ir stabils un uzticams kvalitātē.


3. Atloka savienojums

Atloku savienojums ir sava veida savienojuma režīms, kad divas caurules vai cauruļu veidgabali tiek attiecīgi nostiprināti uz atloka plāksnes, pēc tam starp divām atloka plāksnēm tiek pievienots atloka spilventiņš, un visbeidzot abas atloka plāksnes tiek pievilktas ar skrūvēm, lai tās būtu cieši apvienotas.


4. Metināšanas veida savienojums

Nerūsējošā tērauda caurules dibena hermetizēšanai parasti izmanto argona loka metināšanu, virsmas pārklāšanai izmanto manuālu loka metināšanu, bet aizsardzībai argonu iepilda caurulē, lai caurules iekšējā metināšana neradītu oksidāciju. Nerūsējošā tērauda caurulei ar mazāku diametru to var arī tieši noslēgt ar argona loka metināšanu. Pēc nerūsējošā tērauda caurules metināšanas metināšanas virsma ir jāaizsargā, piemēram, uzliekot skābi kodinošu pasivācijas pastu. Atbilstoši dažādām savienojuma formām metināšanu var iedalīt dibena metināšanā un kontaktligzdas metināšanā.