Nerūsējošā tērauda lietojumprogrammu

Nerūsējošā tērauda ir daudzpusīgs materiāls. Pirmais, ko izmanto galda piederumi, tas drīz atradis savu ceļu uz ķīmiskā rūpniecība tās korozijizturīgs īpašību dēļ. Šodien korozijas izturību joprojām ir liela nozīme un lēnām krūtis vienmērīgi materiāla mehāniskās īpašības ir atzīta. Tas ir materiāls, kas uztur atrast savu ceļu uz jaunus pieteikumus par tuvu uz ikdienas bāzes. Zemāk jūs atradīsiet vairākas lietojumprogrammas, kur nerūsējošā tērauda ir pierādījis sevi caur daudziem gadiem uzticamas pakalpojumu.

Galda piederumi un virtuves piederumi

Visvairāk pazīstama lietojumprogramma nerūsējošais tērauds, iespējams, galda piederumi un virtuves piederumus. Vislabākajiem galda piederumiem izmanto speciāli ražo 410 un 420 naži un 304 klases (18/8 nerūsējoša tērauda, 18 % hroma 8 % niķeļa), karotes un dakšiņas. Dažādās kategorijās, ko izmanto, piemēram, 410/420 var sacietējušas un rūdīta, tāpēc ka naža asmeni notiks asas malas, tā kā vairāk kaļamā 18/8 nerūsējošā ir vieglāk strādāt un tāpēc vairāk piemērots objektiem, kuri ir jāveic daudzas veidošanā, pulēšanas un slīpēšanas procesi.

Ķīmiskās vielas, pārstrādi un naftas un gāzes rūpniecības

Droši vien visprasīgākos nozarēm, kas izmanto nerūsējošais tērauds ir ķīmiskās vielas, pārstrādi un naftas un gāzes rūpniecība ir izveidota liela tirgus nerūsējošā tvertnes, cauruļvadi, sūkņi un vārsti, kā arī. Viens no pirmo lielāko panākumu stāstus par 304 stainless steel bija atšķaidītā slāpekļskābē krātuves, kā tas varētu tikt izmantots plānāks sadaļām un bija vēl augstākas nekā citi materiāli. Īpašas atzīmes, nerūsējoša tērauda, ir izstrādātas, lai lielāku izturību pret koroziju ir plašs klāsts dažādu temperatūru. Tie tiek izmantoti atsāļošanas iekārtas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, jūras oilrigs, osta atbalsta un kuģu dzenskrūvju.

Enerģijas ražošana


Nerūsējošais tērauds un citiem sakausējumiem, korozijizturīgs tiek plaši izmantoti enerģijas ražošanas nozarē cīņai pret koroziju, īpaši augstā temperatūrā. Jo īpaši niķeļa sakausējumi tiek izmantoti augstas temperatūras izturība un oksidēšanās izturība fosilo degvielu spēkstacijām. Niķeļa sakausējumi un citi nerūsējošā tērauda arī plaši izmanto dūmvadu gāzes desulfarization vienībās.
Kodolenerģijas nozare izmanto arī lielos daudzumos no nerūsējoša tērauda, bieži norādīts ar zemu kobalta saturu, lai gan varas paaudzes un starojuma ierobežošanas. Tiek veikti louvered īpaša ventilācijas šahtas, kas ir paredzēti izmantošanai ārkārtas gadījumos plombu pie augiem gadus, ja nepieciešams. Tvaika un gāzes turbīnas izmanto nerūsējoša tērauda, jo tās pret koroziju izturīga pret un siltuma pretojoties īpašības.

Pārtikas produktu ražošanu

Arī lielas summas no nerūsējošā tērauda tiek izmantoti pārtikas ražošanu un uzglabāšanu. Visbiežāk izmantotajām kategorijām ir 304 un 316. Kopumā, 304 ir būtībā darbarīku grade kamēr 316 tiek izmantots skarbākā vidē. Svarīgs iemesls kažokādas, izmantojot nerūsējošais tērauds ir ne tik daudz miglas kodīgās īpašības pārtikas pats, kā arī fakts, ka no nerūsējoša tērauda izmantošana ļauj ātrāk un efektīvāk tīrīšana. Piemēram saldējuma ražošanas 316 ir norādīta, spēcīga anti-bakterioloģiski tīrīšanas un skalošanas sistēmu varētu izmantot. Viena no lielas priekšrocības, nerūsējošā tērauda ir to tālāknodošanu nav garša, tas nonāk saskarē ar pārtiku.

Arhitektūras, celtniecības un būvniecības

Arhitektūras, celtniecības un būvniecības ir augošs tirgus, jo daudz modernu ēku izmantot nerūsējošā tērauda apšuvumu, jumta un fasādes. Cita lieta ir tas, ka zemas uzturēšanas izmaksas un anti-vandal raksturojums nerūsējošā nodrošina augošs tirgus, sabiedriskajā transportā, biļešu automāti un ielu mēbeles. Nerūsējošais tērauds ir izmantota būvniecības vajadzībām, kā arī. Kad dzelzsbetona pirmo reizi sāka izmantot uzskatīja oglekļa tērauda izmanto būtu ne rūsu, cements, acīmredzot, kas iegūti no kaļķakmens, ir sārmains. Tomēr pastāvīgi izmantojot smiltis sāli uz tiltiem var mainīt pH līdz skāba, tādējādi rūsēšanu tērauds, kas paplašina un plaisas betona. Nerūsējošā tērauda stiegrojuma joslā, lai gan sākotnēji dārgi, ir pierādījusi, ir ļoti labs dzīves cikla izmaksu īpašības.

Medicīniskam pielietojumam

It īpaši tīru izkusis nerūsējošā izmanto medicīnisko implantu un mākslīgu gūžas. Liela daļa medicīnas iekārtas - piemēram, ortopēdiskās gultas, skapjus un pārbaudes mašīnas - ir izgatavots no nerūsējoša tērauda, jo tās īpašības higiēniskos un viegli tīrīt kā standarta. Farmācijas uzņēmumiem izmantot nerūsējošā tableti piltuves un piltuves un cauruļvadu krēmi un risinājumus.

Automobiļu

Automobiļi rada aizvien vairāk tiek izmantotas nerūsējošā tērauda, galvenokārt attiecībā uz izplūdes sistēmām (409. pakāpes) un katalītisko neitralizatoru, bet arī strukturālos nolūkos. Ar lielāku uzmanību, kas tiek veiktas, lai sasniegtu ilgtermiņa zemas uzturēšanas izmaksas, mazāku ietekmi uz vidi un lielākas bažas, ar dzīves cikla izmaksām, nerūsējošā tērauda tirgū turpina uzlaboties.