Kas ir 304 nerūsējošā tērauda caurule

304 nerūsējošā tērauda caurule ir sava veida universāls nerūsējošais tērauds, ko plaši izmanto, lai izgatavotu iekārtas un detaļas ar labu visaptverošu veiktspēju (izturību pret koroziju un formējamību). 304 nerūsējošais tērauds ir nerūsējošā tērauda zīmols, kas ražots pēc Amerikas ASTM standarta. 304 nerūsējošais tērauds ir līdzvērtīgs 0Cr19Ni9 (0Cr18Ni9) nerūsējošajam tēraudam Ķīnā. 304 ir visplašāk izmantotais nerūsējošais tērauds, karstumizturīgais tērauds, praktiskais tērauds, Huaye tērauds.


304 nerūsējošajam tēraudam ir labāki pretkorozijas rādītāji nekā 200 sērijas nerūsējošajam tēraudam un izturībai pret augstu temperatūru, kas var sasniegt 1000–1200 ℃. 304 nerūsējošajam tēraudam ir lieliska izturība pret koroziju un laba starpposmu korozijas izturība. Tam ir spēcīga izturība pret koroziju slāpekļskābē, ja viršanas temperatūra ir ≤ 65%. Tam ir arī laba izturība pret koroziju pret sārmu šķīdumu un lielāko daļu organisko un neorganisko skābju. Tas ir sava veida augsti leģēts tērauds, kas var pretoties korozijai gaisā vai ķīmiskajā korozijas vidē.


304 nerūsējošā tērauda caurules tiek plaši izmantotas pārtikas ražošanas iekārtās, vispārējās ķīmiskās iekārtās, ierīcēs un komponentos atomenerģijas un kodolenerģijas nozarē, kā arī dziļās vilkšanas detaļās, skābes pārvades cauruļvados, konteineros utt., Tērauds tiek izmantots arī transportlīdzekļos, automobiļu detaļu kastes un sadzīves tehnika. Tas ir tērauds ar visvairāk austenīta nerūsējošā tērauda ražošanu un patēriņu. To izmanto plānsienu daļu, skābju cauruļvadu un konstrukcijas daļu ražošanai. To bieži izmanto arī kā pamatmateriālu hroma niķeļa nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda, ​​nemagnētisko detaļu un detaļu, kas tiek izmantotas zemas temperatūras vidē, metināšanai.


304 nerūsējošā tērauda caurules izmērs un pielaide:

Novirzes līmenis

Standartizēta ārējā diametra pielaide

D1

± 1,5%, vismaz ± 0,75 mm

D2

± 1,0%, vismaz ± 0,50 mm

D3

± 0,75%, vismaz ± 0,30 mm

D4

± 0,50%, vismaz ± 0,10 mm


304 nerūsējošā tērauda vadības teorijas svara aprēķināšanas formula: (ārējā diametra-sienas biezums) × sienas biezums × 0,02491 = svars uz metru (kg)