Kas ir duplex nerūsējošā tērauda caurule

Duplex Steel sauc arī duplex Steel. Tērauds, kas sastāv no divām martensite vai austenīts un ferīta Matrix fāzēm. Vispārīgi runājot, tērauds, kas sastāv no ferīta un austenīta fāzes konstrukcijas sauc duplex nerūsējošā tērauda, un tērauds sastāv no ferīta un martensite fāzes struktūru sauc duplex Steel. Sakarā ar iezīmēm divu fāzu struktūru, Duplex nerūsējošā tērauda ir priekšrocības gan ferīta nerūsējošā tērauda un austenīta nerūsējošā tērauda, izmantojot pareizu kontroli ķīmisko sastāvu un termiskās apstrādes procesu. Tā apvieno izcilu izturību un metināmību austenītu nerūsējošā tērauda ar augstu izturību un hlorīdu stresa izturību pret koroziju ferīta nerūsējošā tērauda, kas padara duplex nerūsējošā tērauda priekšnieks var, kā metināms strukturālo materiālu , strauji attīstās.


Duplex nerūsējošā tērauda caurule ir laba metināšanas sniegumu. Salīdzinot ar ferīta nerūsējošā tērauda un austenītu nerūsējošā tērauda, tas nav ne kā Haz no ferīta nerūsējošā tērauda, jo graudu coarsening, plastmasas stingrība ir ievērojami samazināts, ne arī kā austenīta nerūsējošā tērauda, tas ir jutīgāki pret metināšanas karstā plaisas.


Galvenā dupleksa nerūsējošā tērauda īpašība ir tā, ka tās ražas stiprums var sasniegt 400-550mpa, kas ir divreiz lielāks par parastu nerūsējošā tērauda, tāpēc tas var ietaupīt materiālus un samazināt iekārtu ražošanas izmaksas. Saistībā ar izturību pret koroziju, jo īpaši sliktas vides apstākļos (piemēram, jūras ūdens, augsts hlorīda jonu saturs), pretkorozijas izturība pret koroziju, izturība pret koroziju, stresa izturība pret koroziju un korozijas nogurums sniegumu duplex nerūsējošā tērauda, ir acīmredzami pārāka par to, ka parasto austenīta nerūsējošā tērauda, ko var salīdzināt ar augstas sakausējuma austenīta nerūsējošā tērauda.


Pateicoties tā īpašajām priekšrocībām, Duplex nerūsējošā tērauda caurule tiek plaši izmantota naftas ķīmijas iekārtu, jūras ūdens un notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, naftas un gāzes cauruļvados, papīra izgatavošanas tehniku un citās rūpniecības jomās. Pēdējos gados, tas ir arī izmanto jomā tilta gultņu struktūra, kas ir labs attīstības perspektīvu.