904L nerūsējošā tērauda loksne / plāksne

904L nerūsējošā tērauda loksne / plāksne
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas
Ar plašu pieredzi un pieredzi, Beall Industry Group ir viens no vadošajiem nerūsējošā tērauda loksnes / plākšņu ražotājiem un piegādātājiem 904l. Jūsu rīcībā ir simtiem kvalificētu darbinieku. Lūdzu, esiet drošs, lai iegūtu konkurētspējīgu cenu 904l nerūsējošā tērauda loksnes / plāksnes pārdošanai kopā ar mums.

904L / N08904 nerūsējošā tērauda loksne ir augsta izturība pret koroziju dažādās procesu vidēs. . Mums ir aptuveni 5000-10000 metriskās tonnas nerūsējošā tērauda akciju katru mēnesi. Kā viens no liela akciju turētāja Ķīnā, mēs piedāvājam vislabākās cenas, kvalitāti, atbalstu un ātru piegādes laiku

904L (UNS N08904) nerūsējošā tērauda sakausējums ir super austenīta nerūsējošais tērauds, kas ir paredzēts vidēja vai augsta korozijas izturībai dažādās procesa vidēs. Augstas hroma un niķeļa satura kombinācija kopā ar molibdēna un vara piedevām nodrošina izcilu pretkorozijas izturību.

Pateicoties ļoti leģētajai ķīmijai - 25% niķeļa un 4,5% molibdēna, 904L nodrošina labu korozijas izturību pret hlorīdu saturošu stresu, korozijas izturību un vispārēju izturību pret koroziju, kas pārsniedz 316L un 317L molibdēna uzlabotu nerūsējošo tēraudu.

Sakausējums 904L sākotnēji tika izstrādāts tā, lai izturētu vidi, kurā ir atšķaidīta sērskābe. Tas arī nodrošina labu izturību pret citām neorganiskām skābēm, piemēram, karstu fosforskābi, kā arī lielāko daļu organisko skābju.


Izmeklēšana