Monel405

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Ja jūs plānojat iegādāties monel405 Ķīna no profesionālās monel405 ražotājiem Ķīnā un piegādātājiem Ķīnā, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Beall nozaru grupa, aprīkoti ar ražošanas rūpnīcu, mēs vienmēr esam jūsu rīcībā.

MONELA sakausējuma 400 (UNS N04400)


Ni 66,5 Cu 31 Fe 2.5 Mn 2.0 C 0.3 Si 0.5 S 0.024

Augsta Veiktspējas sakausējumu krājumiem un ražo šīs pakāpes šādās formās: Bar, stieples, loksnes, plāksnes, spole, skrūvju un stiprinājumu veidu un kalumus.

Pārskats

Niķeļa vara sakausējuma, izturīgs pret jūras ūdens un tvaika, kā arī augstās temperatūrās par sāls un kodīgais risinājumus.
Sakausējums 400 ir niķeļa vara sakausējuma ar izcilu korozijas izturību dažāda veida materiāliem. Sakausējuma raksturojas ar labu vispārējo korozijas izturība, labas metināmības un vidēji augstas izturības. Sakausējums ir izmantota dažādiem mērķiem. Tā ir lieliska pretestība strauji plūstošs iesāļu ūdeni vai jūras ūdens. Tas ir īpaši izturīgi sālsskābes un fluorūdeņražskābe skābes, kad tie ir de-gāzēts. Sakausējums ir nedaudz magnētisko istabas temperatūrā. Sakausējuma plaši izmanto ķīmiskās vielas, naftas un jūras rūpniecību.


Izmeklēšana